• Niech Twój biznes rozkwitnie

    ALFA PARK to miejsce, które przyciąga coraz więcej mieszkańców. Oczekują oni kompleksowej oferty usługowej, która odpowie na wszystkie ich potrzeby. To sprawia, że osiedle położone nad Stawem Wróbla na Morenie, to przestrzeń o wysokim potencjale komercyjnym. Rozwiń swoją działalność i razem z nami twórz to wyjątkowe miejsce.

  • Nie tylko dla mieszkańców

    Projektując część usługowo-handlową na osiedlu Alfa Park, przewidzieliśmy wzrost zainteresowania oferowanymi tutaj usługami, także wśród osób niebędących mieszkańcami osiedla. Z myślą o nich zaplanowaliśmy odpowiednio duży, przestronny dodatkowy parking. Twoi klienci bez przeszkód będą mogli wygodnie skorzystać ze wszystkich dostępnych tutaj usług.

  • Lokalizacyjny magnes

    Trójmiejski Park Krajobrazowy, Staw Wróbla to miejsca, które przyciągają osoby z Moreny, dalszych okolic czy nawet centrum Gdańska. Szukają oni tutaj możliwości swobodnego wypoczynku oraz atrakcyjnej oferty handlowo-usługowej. Twój biznes może wypełnić tę lukę!

  • Odkryj z nami naturalne wsparcie dla Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami i wybierz przestrzeń, która pomoże Ci w rozwoju.