Aktualności

MIESZKANIE POKAZOWE W SPRZEDAŻY!
ALFA PARK III

Wystawiamy na sprzedaż ostatnie mieszkanie na osiedlu Alfa Park III. 4-pokojowy, w pełni wykończony lokal mieszkaniowy, znajduje się na najwyższym piętrze budynku, skąd rozpościera się atrakcyjny widok na zieleń i oczko wodne.
Mieszkanie o łącznej powierzchni ok. 82 m2 składa się z:

  • 3 sypialni o metrażach ok.: 12 m2, 11 m2, 10 m2,
  • salonu z aneksem kuchennym o powierzchni ok. 29 m2 z wyjściem na przestronny balkon o powierzchni ok. 10 m2,
  • 2 nowocześnie wykończonych łazienek.

Dzięki południowemu położeniu charakteryzuje się dużym nasłonecznieniem w ciągu dnia. Jest wyposażone m.in. w nowy sprzęt AGD i RTV oraz szafy i zabudowy. Dodatkowo, w cenę mieszkania wliczona jest komórka lokatorska o powierzchni 3,27 m2 znajdująca się w hali garażowej tuż za miejscem postojowym (odstąpionym za dodatkową opłatą – 25.000,00 zł).

OSIEDLE ALFA PARK III

Teren osiedla jest zamknięty i monitorowany.
Budynek, w którym jest usytuowane mieszkanie, posiada cichobieżne windy zjeżdżające bezpośrednio do hali garażowej. W najbliższej okolicy osiedla znajduje się przystanek PKM Jasień i autobusowy. W bezpośrednim sąsiedztwie położona jest także infrastruktura handlowo-usługowa.W celu obejrzenia lokalu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 58 500 01 01 lub 58 500 01 02.

WIZYTY NA BUDOWIE

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż od 3 kwietnia br. rozpoczną się wizyty na budowie Osiedla Alfa Park III B. Zapraszamy we wtorki po uprzednim umówieniu się na konkretny termin.
Ze względu na Państwa bezpieczeństwo, wstęp na plac budowy jest WYŁĄCZNIE w krytym obuwiu dostosowanym do warunków panujących na budowie (obcasy, szpilki, koturny oraz sandały niestety nie będą akceptowane). W trakcie wizyty na budowie zapewniamy Państwu kaski oraz kamizelki odblaskowe.

Na plac budowy wstęp mają tylko 3 osoby pełnoletnie.
Prosimy nie zabierać ze sobą zwierząt.
Wizytę rozpoczynamy w biurze budowy, znajdującym się w kontenerach budowlanych (po drugiej stronie ul. Myśliwskiej).

Fields marked with an * are required
Podając swoje dane osobowe wyrażasz zgodę na kontakt drogą mailową.